0

تعمیر دستگاه کپی کانن ، تعمیر کپی کانن ، تعمیر در محل دستگاه کپی کانن canon

 

معرفی مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن دیجی کارتریج

دستگاه‌های کپی دیجیتال با نرخ خرابی پایین و طول عمر مصرفی بالا، بزرگترین کمک‌ کننده محیط ‌های اداری هستند که به سرعت امروزه توسعه می ‌یابند.  

در ابتدای امر به نظر برسد که گردگیری و ترمیم بعضی از قطعات فتوکپی کانن کار چندان پیچیده‌ای نباشد.

و کاربر خودسرانه و بدون دانش لازم اقدام به بازیابی و تعمیر دستگاه کپی کنون نماید.

 اما باید بدانید کار با دستگاه‌های کپی به دلیل ساختار ظریفی که دارند، نیازمند تجهیزات خاص بوده و تعمیرکار باید دانش کافی نسبت به قطعات و ابزار تعمیر داشته باشد.

قطعات دستگاه کپی شما شامل غلتک ها، فیوزرها، ظرف تونر زباله، فیلترها، تسمه ها و حدود ۱۰۰۰ مورد دیگر ممکن است به مرور زمان دچار مشکل شود.

بنابراین هر مشکلی که برای دستگاه کپی کانن به وجود آمده باشد می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی دیجی کارتریج بسپارید. 

 

تعمیر دستگاه کپی کانن ، تعمیر کپی کانن ، تعمیر در محل دستگاه کپی کانن canon

 

 

 

چرا تعمیر کپی کانن در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی دیجی کارتریج

 

چرا تعمیر کپی کانن در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی دیجی کارتریج

یک تعمیرکار معمولی فتوکپی یا تکنسین کامپیوتر قادر به ارائه این خدمات به شما نخواهد بود. دستگاه های کپی برخلاف ظاهر ساده ای که دارند سیستم داخلی آنها بسیار پیچیده است.

ایرادات و آسیب دیدگی های دستگاه های کپی، تنها باید توسط تکنسین های مجرب این حوزه، بررسی و برطرف شوند. در غیر این صورت ممکن است شدت خرابی دستگاه بیشتر شده و هزینه های زیادی روی دست شما بگذارد. 

در چنین شرایطی بهتر است برای تعمیر دستگاه کپی کانن، از تکنسین های مجرب این حوزه کمک بگیرید تا ضمن عیب یابی دقیق و اصولی، قطعات آسیب دیده را ترمیم یا تعویض کرده و مشکل را حل کنند.

پس از اتمام پروسه تعمیر دستگاه کپی کانن، تکنسین نمایندگی تعمیرات دیجی کارتریج با دقت به تست و بررسی این دستگاه می‌پردازد تا از رفع مشکل آن اطمینان حاصل کند. درنهایت نیز دستگاه فتوکپی کانن را مانند روز اول در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

ویژگی های تعمیر دستگاه کپی کانن در دیجی کارتریج

نمایندگی تعمیرات دیجی کارتریج با تیمی مجرب و کاردان این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که ابتدا به دقت دستگاه کپی را تجزیه و تحلیل کرده و سپس با بهترین راه حل فنی، کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن با توجه به ایراد موجود، آن را اصلاح نماید.

این مرکز این اطمینان را می دهد که تا جایی که امکان دارد قطعات معیوب را تعمیر و ترمیم کند. 

 

 

 

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کانن canon در دیجی کارتریج

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، از مشکلات رایجی ست که در بسیاری از دستگاه های کپی کانن رخ میدهد. این مشکل ناراحتی بسیاری را برای کاربران رقم میزند. چرا که عملیات کپی به طور کلی با وقفه روبرو میشود.

مهم ترین دلایل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی استفاده از کاغذ های نامرغوب، اشتباه و قدیمی است. تجمع گرد و خاک در کاغذ نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر این مسئله است. در چنین مواقعی لازم است سینی کاغذ با دقت برداشته شود و کاغذ ها مجددا درون آن قرار بگیرد.

 

تعرفه تعمیر دستگاه کپی کانن canon در دیجی کارتریج

پس از اینکه تکنسین نمایندگی تعمیرات دیجی کارتریج با عیب‌یابی فتوکپی کانن تشخیص داد که چه مشکلی برای این دستگاه به وجود آمده است و چقدر آسیب‌ دیده است، هزینه تقریبی تعمیرات آن را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهد و درصورتی که تمایل داشتید پروسه تعمیرات تخصصی این دستگاه را آغاز می‌کنند.

 

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کانن canon در دیجی کارتریج

 

 

 

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل

 

مشکلات رایج دستگاه کپی های کانن 

 

چرا کاغذ در دستگاه فتوکپی کانن گیر می‌کند یا اینکه چرا برگه وارد دستگاه کپی کانن نمی‌شود؟

 درواقع خرابی قطعه کاغذکش دستگاه کپی کانن موجب گیر کردن کاغذ در این دستگاه یا وارد نشدن کاغذ به دستگاه کپی کانن می‌شود.

کاغذکش دستگاه کپی کانن از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است که بخش بیرونی این قطعه وظیفه انتقال کاغذ به خارج از دستگاه را برعهده دارد و بخش درونی این قطعه نیز وظیفه هدایت  کاغذ به داخل این دستگاه را برعهده دارد.

خرابی هر یک از بخش‌های کاغذکش موجب بروز این مشکلات می‌شود.

 

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل canon

سرویس در محل دستگاه کپی عبارت است از خدماتی جهت ترمیم و تعمیر دستگاه کپی که در محل مورد نظر مشتری انجام می شود. جهت استفاده از این سرویس تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی دیجی کارتریج تماس بگیرید.

 

 

درخواست تعمیر پرینتر و استعلام قیمت

تعمیر دستگاه کپی کانن ، تعمیر کپی کانن ، تعمیر در محل دستگاه کپی کانن canon