0

روش های پرداخت

قوانین و شرایط پرداخت

1. مشتریان عزیز سایت دیجی کارتریج می توانند وجه سفارش خود را بصورت آنلاین از طریق درگاه معتبر بانک پارسیان و درگاه سداد پرداخت نمایند. همچنین نحوه پرداخت به صورت «پرداخت در محل» نیز مختص سفارشاتی است که مبلغ آن ها بسیار بالا می باشد. به همین خاطر اگر قصد پرداخت سفارشات انبوه را داشته و به دنبال مطمئن ترین راه پرداخت و دریافت سفارشات هستید، با شماره تماس های مندرج در سایت در ارتباط باشید تا بهترین راهکار به شما عزیزان ارائه شود. شایان ذکر است پرداخت در محل برای سفارشات انبوه از طریق دستگاه پوز امکان پذیر است.

2. مشتریان ساکن سایر شهرها لازم است کل وجه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. در این صورت کالا به نام ایشان بارنامه شده و به آدرس تعیین شده ارسال می شود. بدیهی است شماره بارنامه برای پیگیری های بعدی در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت

3. در صورتیکه در پروسه پرداخت آنلاین، مبلغی از حساب شما کسر شد اما در سایت دیجی کارتریج اعمال نشد، حتماً با پشتیبانی سایت در تماس باشید. در بسیاری از موارد، اختلالات سیستم بانکی باعث این رخداد شده و مبلغ پرداختی ظرف نهایت 72 ساعت به حساب کاربر بازگشت داده می شود.