0

تعمیر پرینتر، تعمیرات تخصصی پرینتر ، تعمیر پرینتر در محل

 

معرفی مرکز تعمیرات پرینترهای دیجی کارتریج

 پرینتر یکی از دستگاه‌های پرکاربرد مخصوصا در محیط های کاری است. درصورتی که به طور منظم و دوره‌ای اجزاء پرینتر را تمیز نکنید به مرور زمان مشکلات کوچکی در این دستگاه به وجود می‌آید که شما متوجه آن‌ها نخواهید شد اما با گذشت زمان این مشکلات کوچک، بزرگ و بزرگتر شده و آن وقت است که پرینتر شما خراب شده و خرج زیادی روی دست شما می‌گذارد. دقیقاً همینجاست که سرویس دوره‌ای پرینتر اهمیت پیدا می‌کند.

وقتی نوبت به خدمات تعمیر پرینتر می رسد، تجربه و زمان پاسخگوییِ سریع اهمیت زیادی دارد. عملیات سازمانی با راه‌حل‌های حیاتی، زمان خرابی دستگاه را به حداقل رسانده و از عواقب پرهزینه جلوگیری می کند.

تفاوتی ندارد که پرینتر مود استفاده شما از نوع لیزری باشد یا جوهر افشان، رنگی باشد یا سیاه و سفید و یا چه ظرفیت کاری داشته باشد. تیم دیجی کارتریج انواع این مدل ها را از برندهای مطرحی همچون اچ پی، کانن، ریکو، توشیبا، شارپ، اپسون، کونیکا مینولتا، سامسونگ و … را عیب یابی کرده و به شکل تخصصی تعمیر می نماید.

 

 

معرفی مرکز تعمیرات پرینترهای دیجی کارتریج

 

 

 

چرا تعمیر پرینتر در نمایندگی تعمیرات پرینتر دیجی کارتریج

 

چرا تعمیر پرینتر در نمایندگی تعمیرات پرینتر دیجی کارتریج

دیجی کارتریج با بیش از یک دهه سابقه در تعمیر پرینتر با کادری مجرب ومتخصص ,در سریعترین زمان ممکن خدماتی با کیفیت  را به شما ارائه خواهد داد. دیجی کارتریج خدمات فنی مطمئن، اقتصادی و سریع را ارائه می دهد.

 

ویژگی های تعمیر پرینتر در دیجی کارتریج

این مجموعه با دارا بودن بهترین و مجرب ترین تکنسینها که دارای مدارک معتبر از سازمانهای مربوطه هستند میتواند در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را در محل مشتری ارائه دهد.

 

 

 

تعمیرات تخصصی پرینتر در دیجی کارتریج

تعمیرات پرینتر در اکثر برندهای اصلی تخصص ما است.

 ما خدمات تعمیر پرینتر را برای همه برندهای اصلی، تعمیر پرینتر تعمیر پرینتر اچ پی ، اپسون، پرینتر شارپ، زیراکس، پاناسونیک، سامسونگ،  برادر و… ارائه می دهیم!

 پرینتر شما از هر برندی که باشد تیم کارشناسان خبره دیجی کارتریج در کمترین زمان ممکن آن را تعمیرمی کنند.

 

 

تعرفه تعمیر پرینتر در دیجی کارتریج

در تخمین و برآورد هزینه تعمیرات پرینتر، برند و مدل و نوع آن بسیار مهم است و بسته به اینکه پرینتر شما سوزنی باشد یا لیزری یا جوهرافشان، بسته به اینکه رنگی باشد یا سیاه‌وسفید و بسته به اینکه تنها چاپگر است یا یک دستگاه چندکاره و حتی پرینتر سه‌بعدی قیمتی که باید برای تعمیر آن پرداخت کنید، متفاوت خواهد بود.

درواقع قدیمی بودن یا جدید بودن مدل و نوع دستگاه چاپگر شما و اینکه آیا در صورت نیاز به تعویض قطعات به‌راحتی می‌توان قطعه یدکی برای آن پیدا کرد یا خیر از مهمترین عوامل موثر بر هزینه سرویس پرینتر محسوب می‌شوند. 

 

تعرفه تعمیر پرینتر در دیجی کارتریج

 

 

 

تعمیر پرینتر در محل

 

برخی از مشکلات رایج پرینترها

 

  • برای پیدا کردن دلیل اصلی بروز هر مشکلی در پرینتر به عیب‌یابی دقیق و اصولی این دستگاه نیازاست؛ به همین دلیل اگر شما هم از کاربران پرینتر هستید و با مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی این دستگاه را به نمایندگی دیجی کارتریج بسپارید.
  • پرینترهای جوهرافشان، کاربران کمتری به نسبت پرینتر لیزری دارند، اما به دلیل کیفیت بالا در چاپ رنگی تصاویر، در زمینه چاپ تصاویر و بنرها و... بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  •  همین بار کاری سنگین‌تر نیاز بیشتر به سرویس پرینتر را ایجاد می‌کند. ساختار پرینترهای جوهرافشان از پرینترهای لیزری، ظریف‌تر و حساس‌تر است و برای تعمیر یا سرویس نیاز به مهارت بالایی بالایی دارد.
  • به هیچ‌وجه خودتان اقدام به باز کردن قطعات دستگاه نکنید چون یک اشتباه کوچک منجر به تعویض قطعه یا از کار افتادن دستگاه خواهد شد.

 

تعمیر پرینتر در محل

در صورت امکان تعمیر پرینتر شما در محل انجام می شود. اما در بعضی موارد امکان تعمیر در محل وجود ندارد.

گاهی اوقات نیاز به تجهیزات خاص در تعمیر که فقط در کارگاه وجود دارد امکان تعمیر در محل را از بین می برد.

 

 

درخواست تعمیر پرینتر و استعلام قیمت

تعمیر پرینتر، تعمیرات تخصصی پرینتر ، تعمیر پرینتر در محل