0

تعرفه ارسال کالا

قوانین و شرایط ارسال محصولات

1. ارسال به صورت پیک موتوری فقط در شهر تهران است و هزینه پیک در محل طبق تعرفه دریافت می شود. ارسال با پیک موتوری سریع ترین روش ارسال محصولات بوده و سفارش بین یک تا چهارساعت کاری به دست شما می رسد.

2. هزینه پست پیشتاز برای بسته های کوچک و سبک است.

3. هزینه ارسال با استفاده روش تیپاکس در محل طبق تعرفه دریافت می شود. جهت مشاهده مناطق تحت پوشش تیپاکس از طریق این لینک اقدام نمایید.

4. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها علاوه بر پست یا تیپاکس، توسط شرکت های باربری نیز ارسال می شوند.

5. در سایر استان های کشور به غیر از استان تهران، سفارش ها از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال شده و این موضوع به انتخاب مشتری تعیین شود.

6. مشتریان عزیز دیجی کارتریج می توانند در مرحله ثبت سفارش، از بین روش های ممکن یک روش را به دلخواه برای دریافت مرسوله انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

7. سفارشاتی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال شود، نهایتا یک روز پس از ثبت سفارش تحویل پست یا باربری خواهند شد. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً یک تا دو روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهد رساند.


در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد باتوجه به اینکه مطابق مواد ۳۸۶ و ۳۸۷ قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه دیجی کارتریج مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل میبایست طی تماس فوری با مدیریت دیجی کارتریج اشکال کار اعلام شود و با هماهنگی فروشگاه صورتجلسه خسارت با شرکت متصدی حمل بار انجام شود. بعد از انجام امور مربوطه، کالای مربوطه مسترد شده و در صورت موجود بودن کالای سفارشی، محصول سفارشی به صورت مجدد به شما ارسال می شود. دیجی کارتریج به عنوان بزرگ ترین فروشگاه آنلاین کارتریج و ماشین های اداری در ایران، همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.


سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل غیر قابل پیش بینی بودن مواردی مثل ترافیک یا حوداث غیر مترقبه، در یک بازه زمانی یک تا چهار ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل ایشان می گردند. در این بین مشتریان محترم بایستی در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته و اقدام به دریافت سفارش نمایند. در غیر اینصورت، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد و سایت دیجی کارتریج هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.


مشتریان عزیز دیجی کارتریج موظفند در هنگام تحویل سفارشات و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. همچنین در هنگام تحویل گرفتن سفارش، مشتری عزیز بایستی کالای سفارش داده شده خود را از نظر ظاهری بررسی کرده و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل بگیرد. توجه داشته باشید هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیجی کارتریج دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت. در همین راستا اگر بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری کرده و ضمن تهیه صورتجلسه، موضوع را بلافاصله به دیجی کارتریج اطلاع دهد.