0

تعمیر پرینترهای اچ پی در محل HP، نمایندگی تعمیرات پرینترهای اچ پی

 

معرفی مرکز تعمیرات پرینترهای اچ پی دیجی کارتریج

اگر شما نیز از کاربران چاپگرهای اچ پی هستید، دیر یا زود به دلیل مشکلاتی همچون نوسانات برق، آبخوردگی دستگاه، گیرکردن کاغذ، چروک شدن کاغذ، سفید چاپ شدن و ... به تعمیر پرینتر اچ پی خود نیاز دارید. پرینترهای نسل جدید اچ پی به دلیل برخورداری از فناوری و تکنولوژی های جدید حساسیت بالایی دارند.

حال اگر از دستگاه خود به خوبی استفاده نکنید یا در صورت لزوم آن را سرویس نکنید به احتمال زیاد به تعمیر پرینتر اچ پی نیازمند میشوید. تعمیر پرینتر اچ پی ، یکی از خدماتی است که برای کاربران امروزی صنعت چاپ ضروری است. تعمیر پرینتر HP یک فرآیند چند مرحله ای است که شامل بررسی، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده است.

نمونه مسائلی که باید به تعمیرکار پرینتر مراجعه کنید مانند :

 • خاموش شدن پرینتر
 • چرا پرینتر کمرنگ چاپ میگیرد؟
 • چاپ خطوط روی کاغذ در پرینتر اچ پی
 • پرینتر اچ پی کار نمیکند
 • خطای شماره ی 504 در پرینترهای اچ پی به معنای آن است که در بخش برق ورودی دستگاه مشکلی به وجود آمده است.
 • چرا پرینتر شما تصاویر را چند بار چاپ میکند
 • گیر کردن کاغذ دستگاه

 

تعمیر پرینترهای اچ پی در محل HP، نمایندگی تعمیرات پرینترهای اچ پی

 

 

 

چرا تعمیر پرینتر اچ پی HP در مرکز تعمیرات تخصصی دیجی کارتریج

 

چرا تعمیر پرینتر اچ پی HP در مرکز تعمیرات تخصصی دیجی کارتریج

تعمیر پرینتر HP باید توسط افراد متخصص و با مهارت انجام شود. مجموعه دیجی کارتریج با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در حوزه ماشین های اداری و با داشتن بهترین و مجرب ترین تکنسین ها میتواند در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

نکته قابل توجه این است که دیجی کارتریج خدمات تعمیرات خود را تا یک ماه بعد گارانتی میکند. اگر دستگاه اچ پی شما کاغذ نمیکشد، وضوح چاپ خوبی ندارد، روشن نمیشود، ارور میدهد و از این قبیل مشکلات دارد، پیشنهاد ما مراجعه به نمایندگی تعمیرات دیجی کارتریج میباشد.

 

ویژگی های تعمیر پرینترهای اچ پی دیجی کارتریج

 • تعمیر در سریع ترین زمان
 • پرداخت هزینه اقتصادی و مقرون به صرفه
 • کادر متخصص ، با تجربه و با سابقه
 • به روز ترین تجهیزات
 • گارانتی یک ماهه پس از تعمیر چاپگر اچ پی

 

 

 

تعمیر پرینترهای لیزری اچ پی و تعمیر پرینترهای جوهرافشان اچ پی در دیجی کارتریج

در دیجی کارتریج بالا بودن سطح کیفی امور از با اهمیت ترین موضوعات است. بنابراین مدیریت مجموعه از با مهارت ترین تکنسین ها در حوزه ی ماشین های ادرای، واحد های تخصصی را برای تعمیر بخش های مختلف راه اندازی کرده است.

مجموعه دیجی کارتریج نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری است. در این مجموعه تعمیرات پرینترهای HP لیزری ، جوهرافشان ، تک کاره و چند کاره انجام میشود.

 

تعرفه های تعمیر پرینتر اچ پی در دیجی کارتریج

واضح است که این قیمت بر اساس نوع مشکلی که برای پرینتر به وجود آمده است گرفته تا میزان آسیبی که به دستگاه وراد شده و مدت زمان تعمیر تعیین خواهد شد. اگر قطعه ای لازم به تعویض باشد، تعمیر کار ابتدا با شما هماهنگ کرده و پس از اعلام رضایت از سوی شما اقدام خواهد نمود.

تکنسین های دیجی کارتریج با عیب یابی دقیق پرینتر شما دلیل اصلی بروز مشکل در این دستگاه را پیدا کرده و هزینه تعمیرات را برآورد میکنند. سپس هزینه به شما اعلام میشود.

 

تعرفه های تعمیر پرینتر اچ پی در دیجی کارتریج

 

 

 

تعمیر پرینتر hp در محل

 

تعمیر قطعات پرینترهای اچ پی

بسته به نوع پرینتر یعنی جوهری، لیزری و یا چندکاره بودن پرینتر قطعات به کار رفته در آن نیز متفاوت است. این تفاوت به دلیل اختلاف در ساختار و عملکرد هر یک از دستگاه های پرینتر کاملا طبیعی است. به عنوان مثال : پرینترهای لیزری آن دسته از پرینترهایی هستند که جهت چاپ از جوهر استفاده نمیکنند. کارتریج آنها از پودرهای مخصوص سیاه و رنگی انباشته شده که توسط مکانیزم خاص و منحصر به فردی ، و با استفاده از ذرات معناطیسی و غلطک های خاص ، عملیات پرینت را انجام می دهند.

همینطور پرینتر های جوهرافشان اچ پی از طریق پخش قطرات ریز جوهر روی یک کاغذ، -از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد،- باعث به وجود آمدن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می‌شوند. کارشناسان این مرکز بر ریز و درشت قطعات پرینتر اچ پی و اشکالات شایع آنها مسلط بوده و قادر هستند تا اطلاعات جامعی را درباره کم و کیف این دستگاه ها در اختیار شما قرار دهند.

 

تعمیر پرینتر hp در محل

در شرایطی که زمان کافی برای ارسال دستگاه به تعمیرگاه را ندارید، تعمیر پرینتر در محل یکی از بهترین گزینه هاست. این فرآیند توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده انجام میشود.

برای انجام این کار کافیست تا با مجموعه دیجی کارتریج تماس گرفته تا تکنسین های مربوطه به آدرس مورد نظر اعزام شوند.

 

 

درخواست تعمیر پرینتر و استعلام قیمت

تعمیر پرینترهای اچ پی در محل HP، نمایندگی تعمیرات پرینترهای اچ پی