0

تعمیر دستگاه کپی شارپ ، تعمیر کپی شارپ، تعمیر در محل دستگاه کپی شارپ sharp

 

معرفی مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ دیجی کارتریج

شرکت «Sharp» در سال ۱۹۱۲ به‌ عنوان یک کارگاه فلزکاری توسط مخترعی به نام تاکوجی هایاکاوا و در شهر اوساکا تاسیس شد. مؤسس این شرکت، نام شارپ را که به معنای «تیز» می باشد برای اشاره به اولین کالای تولیدی خود؛ مداد نوکی انتخاب نمود! 

در دهه اخیر، شارپ به طور متوالی بزرگ‌ترین شرکت تامین ‌کننده محصولات اداری و دستگاه کپی بوده و در جهان مقام دوم را دارا می‌باشد.

امروزه بدون وجود دستگاه‌های کپی، انجام بسیاری از کارها در موقعیت‌های اداری، تحصیلی و… لنگ می‌ ماند و یا اینکه از سرعت آنها کاسته می‌شود.

ما به شما توصیه میکنیم که در صورت مشاهده هر نوع مشکل و یا اختلال در عملکرد دستگاه‌های فتوکپی شارپ از انجام هر نوع اقدام خودسرانه جهت برطرف کردن ایرادات آن خودداری کنید.

کارشناسان دیجی کارتریج طی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌اند و با تمامی قطعات و محصولات قدیمی و جدید شارپ آشنایی دارند .

 

معرفی مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ دیجی کارتریج

 

 

 

چرا تعمیر کپی کانن در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی دیجی کارتریج

 

چرا تعمیر کپی شارپ در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی دیجی کارتریج

نمایندگی تعمیرات دیجی کارتریج از کارشناسانی مجرب و با تجربه تشکیل شده است که می‌توانند دستگاه کپی شما را به بهترین نحو تعمیر کنند.  نمایندگی دیجی کارتریج ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه همراه با گارانتی معتبر است.

 

ویژگی های تعمیر دستگاه کپی شارپ در دیجی کارتریج

نمایندگی دیجی کارتریج ، بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر تخصصی دستگاه کپی شما می باشد.

مهم نیست که دستگاه کپی Sharp شما چه مدلی باشد زیرا نمایندگی دیجی کارتریج تمامی مدل های مختلف دستگاه فتوکپی Sharp را تعمیر می نماید. 

تعمیرات این دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن، پس از عیب‌یابی و به همراه ارائه گارانتی معتبر برای شما انجام می‌شود. 

 

 

 

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی شارپ Sharp در دیجی کارتریج

مشکلات متداول دستگاه کپی شارپ که نیاز به تعمیر دارند:

وجود خط های سیاه در کپی شارپ

 مشکل با تونر و کارتریج دستگاه Sharp

 گیر کردن مداوم کاغذ در دستگاه شارپ

 چروک شدن کاغذ پس از کپی و یا پرینت

 البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای دستگاه فتوکپی شارپ شود.

 اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت دستگاه کپی Sharp شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید

 

تعرفه تعمیر دستگاه کپی شارپ Sharp در دیجی کارتریج

هزینه‌ ی تعویض و تعمیر قطعات دستگاه های فتوکپی شارپ به موارد مختلفی از جمله شدت خرابی آن ها بستگی دارد. برای این که بدانید هزینه تعمیر فتوکپی شارپ چقدر است، باید اول دستگاه به خوبی عیب یابی شده و منشأ ایرادات آن مشخص گردد.

گاهی شارپ و دیگر برندهای تولید کننده برای چاپگرهای خود ویژگی های منحصر به فردی تدارک می بینند که این موضوع می‌تواند در هزینه‌ی تعمیر دستگاه کپی تاثیرگذار باشد. در هر صورت برآورد هزینه تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ تنها پس از بررسی و طی مراحل عیب‌ یابی امکان‌پذیر است. 

 

 

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی شارپ Sharp در دیجی کارتریج

 

 

 

تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل sharp

 

مشکلات رایج دستگاه کپی های شارپ

 

دستگاه‌های کپی شارپ معمولا یک سری عیب ‌های رایج دارند که در ادامه علت و نحوه تعمیر آن را به شما توضیح می ‌دهیم :

مشکلات تونر 

مشکلات مربوط به تونر تنها زمانی رخ می ‌دهد که تونر از جنس مرغوبی نباشد و یا محفظه آن خالی بماند.

 به همین سبب توصیه می‌شود همیشه به استهلاک دستگاه توجه کنید و قبل از آن که تونر در حال اتمام بوده بلافاصله آن را شارژ کنید..

 

کپی ‌های خیلی روشن و یا خیلی تیره

یکی دیگر از مشکلات رایج دستگاه‌های کپی شارپ روشن یا تیره بودن بیش از حد چاپ است. برای رفع این مشکل یا باید به دفترچه راهنمای آن مراجعه کرد و یا در بهترین حالت باید آن را به مراکز تعمیر دستگاه کپی شارپ ارسال کنید.

 

وجود نقاط یا خطوط در سند چاپی

احتمالا روی شیشه کپی، گرد و خاک وجود دارد. این قسمت را به آرامی و با دقت تمیز کنید. از دستمال بدون پرز و اندکی نم دار استفاده کنید. به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد.

 

تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل sharp

از آنجایی که جا به ‌جایی دستگاه کپی کار راحتی نیست، تعمیر دستگاه های کپی در محل یکی از ابتکارات مهم و کاربردی در صنعت چاپ و نشر است که افراد می ‌توانند تنها با یک تماس، تکنیسین‌های مربوطه را برای تعمیر دستگاه‌های خود به محل فراخوانند.

 

 

درخواست تعمیر پرینتر و استعلام قیمت

تعمیر دستگاه کپی شارپ ، تعمیر کپی شارپ، تعمیر در محل دستگاه کپی شارپ sharp