0

تعمیر پرینتر کانن در محل canon، نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن

 

معرفی مرکز تعمیرات پرینترهای کانن canon دیجی کارتریج

با توجه به اینکه پرینترهای کانن از ابزارهای مهم محیط های کاری هستند، تعمیر پرینتر کانن باید با حساسیت و تخصص بالا و با ارزشمندی به وقت مشتری صورت بگیرد. پرینترهای کانن به دو دسته‌ی اصلی تقسیم می‌شوند: دستگاه‌های مخصوص اداره‌ها و دستگاه‌های خانگی

اولین قدم در حل مشکل خرابی پرینتر کانن یا اصلاح یک خطای نرم افزاری مزاحم، تشخیص نوع عیب آن است. برخی عیب ها کاملا واضح و مشخص هستند، مثل وقتی که نمایشگر پرینتر شما شکسته باشد. دیگر مشکلات، قبل از اینکه به طور کامل مشخص شوند، به بازرسی دقیق نیاز دارند. 

به طور کلی پرینترهایی که در دوران استفاده توسط تعمیرکار به صورت دوره‌ای سرویس می‌شوند، کمتر با مشکل مواجه شده و عمر بیشتری نسبت به پرینترهایی که سال‌ها سرویس نشده‌اند دارند.

ازمشکلات رایج پرینترهای کانن میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دستگاه نمی تواند برگه را پرینت بگیرد.
 •  ارور تعویض کارتریج
 • چشمک زدن چراغ چاپگر
 •  گیر کردن برگه در پرینتر
 • پیغام  end of cartridge lifetimeو ...

 

تعمیر پرینتر کانن در محل canon، نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن

 

 

 

ویژگی های تعمیر پرینترهای کانن در دیجی کارتریج

 

چرا تعمیر پرینتر کانن در نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن دیجی کارتریج

کارشناسان حاضر در دیجی کارتریج به دلیل حضور در دور‌ه های تخصصی قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در محصولات این برند جهانی و محبوب می باشند. نمایندگی تعمیرات دیجی کارتریج با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان عزیز و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌ محور، در تلاش است تا رضایت تمامی مشتریان این برند معتبر را کسب نماید.

تعمیر پرینتر کانن توسط مهندسانی انجام می پذیرد که در دوره های مختلف تخصصی و آموزشی تعمیر پرینتر کانن شرکت کرده و جدیدترین متدها را آموخته اند و با استفاده از دانش و مهارت خود موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات پس از فروش و بازیابی کیفیت اولیه پرینترهای کانن گشته اند.  این مهندسین قادرند در سریعترین زمان، اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری پرینترهای کانن را برطرف نمایند

 نمایندگی دیجی کارتریج یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر پرینتر کانن با بیش از سال ها سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه پرینترهای لیزری ، سوزنی ، جوهرافشان چندکاره و هد انواع پرینتر در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه  ارائه می دهد.

 

ویژگی های تعمیر پرینترهای کانن در دیجی کارتریج

 • تعمیر در اسرع وقت
 • پایین ترین هزینه
 • تکنسین های مجرب
 • تجهیزات پیشرفته
 • یک ماه گارانتی بعد از تحویل

 

 

 

تعمیرات تخصصی پرینترهای کانن در دیجی کارتریج

اگر میخواهید پرینترتان را تعمیر کنید بهترین کار این است آن را به یک نمایندگی مطمئن و مجهز مثل دیجی کارتریج بسپارید. دیجی کارتریج ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده در زمینه تعمیر پرینتر Canon و خدمات پس از آن را به مشتریان خود ارائه میدهد. تعمیر پرینتر کانن در مجهزترین و تخصصی ترین مرکز انجام می گیرد.  قبل از تعمیر دستگاه پرینتر، کارشناسان دستگاه را عیب یابی کرده و براورد هزینه را بصورت حدودی به مشتری اعلام می نمایند.

پس از انجام سرویس و تعمیر پرینتر کانن، از سوی تکنسین گزارشی از وضعیت دستگاه به مشتری ارائه می شود و اصول و قواعد لازم برای سرویس و نگهداری صحیح به منظور افزایش طول عمر پرینتر به مشتری اطلاع داده می شود.

 

تعرفه تعمیر پرینترهای کانن در دیجی کارتریج

هزینه تعمیر پرینتر کانن بر اساس نوع پرینتر و کار انجام شده تعریف می‌شود که می‌تواند تنها یک هزینه سرویس جزئی باشد یا هزینه قطعه و اجرت تعمیر یا تعویض آن را نیز شامل شود. هزینه ی تعمیر پرینتر Canon بسته به نوع ایراد موجود در پرینتر و نیز مدل و سال ساخت چاپگر متغیر است.

این هزینه ممکن است با ضرورت تعویض یک قطعه نیز دگرگون شود. به هر حال می توانید مطمئن باشید که نمایندگی تعمیرات دیجی کارتریج بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ارائه می نماید.

 

تعرفه تعمیر پرینترهای کانن در دیجی کارتریج

 

 

 

تعمیر پرینترهای کانن canon در محل

 

برخی از مشکلات رایج پرینترهای کانن

 

 • پرینتر کاغذ را نمی کشد : ایراد از کاغذ کش
 • پرینتر وضوح چاپ خوبی ندارد : خرابی درام
 • پرینتر روشن نمیشود : احتمالا خرابی برد دستگاه
 • خط های کمرنگ افقی : خرابی مگنت
 • افت کیفیت چاپ : خرابی فیوزینگ
 • پخش جوهر : خرابی بلید
 • باید بدانید اگر چراغ چاپگر یازده بار چشمک زد، یعنی مشکلی در هد پرینتر وجود دارد.

 

تعمیر پرینترهای کانن canon در محل

کاربرانی که امکان جابجایی و تحویل دستگاه خویش به مرکز تعمیرات پرینتر کانن را ندارند، می توانند خدمات مورد نیاز خویش را با استفاده از سیستم سرویس در محل پرینتر canon استفاده نمایند.

 

 

درخواست تعمیر پرینتر و استعلام قیمت

تعمیر پرینتر کانن در محل canon، نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن