جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر سابلیمیشن، در این مقاله، هرآنچه را که باید در مورد جوهر سابلیمیشن بدانید، به ساده ترین شکل به شما آموزش می‌دهیم. چاپ سابلیمیشن یا تصعیدی، یکی از انواع چاپ دیجیتال بر روی اجسام مختلفی چون ماگ، پارچه و… است که طرفداران زیادی دارد. با استفاده از این نوع چاپ، می‌توانید طرح‌های دیجیتال ایجاد کنید. حتی می‌توانید طرح مورد نظرتان را به صورت دستی بکشید و سپس آن را به صورت دیجیتال چاپ کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

  • جوهر سابلیمیشن چیست؟
  • مهم ترین ویژگی‌های جوهرهای سابلیمیشن
  • انواع جوهرهای چاپ سابلیمیشن
  • جوهر Inktec
  • جوهر  wox
  • جوهر Sky
  • سخن پایانی

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر سابلیمیشن چیست؟

جوهر مناسب برای سابلیمیشن، جوهر سابلیمیشن یکی از جوهر های خاص با شرایط متفاوت در جریان چاپ است که باید در برابر حرارت مقاومت خوبی از خود نشان دهد و امکان تصعید آن هم وجود داشته باشد. این یعنی تعداد جوهرهایی که چنین ویژگی‌هایی را ارائه دهند بسیار محدود است و به همین دلیل کسانی که کارگاه چاپ روی پارچه یا روی لباس دارند در انتخاب جوهر سابلیمیشن چاپ روی پارچه کار سختی خواهند داشت.

جوهر سابلیمیشن، جوهری است که برای چاپ تصعیدی یا دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد. جوهر چاپ تصعیدی، ماندگاری بالایی دارد و قابلیت این را دارد که مستقیما از حالت جامد به گاز تبدیل شود.

جوهر سابلیمیشن چیست؟

جوهر سابلیمیشن چیست؟

جوهرهای سابلیمیشن در پرینترهای جوهرافشان رومیزی برندهای Epson و Ricoh و ماشین‌های پرس حرارتی استاندارد قابل استفاده هستند. این جوهرها برای چاپ تصاویر بر روی اجسام، کیفیت فوق العاده بالایی دارند و به هیچ وجه ترک خورده، کنده و از روی سطح شسته نمی‌‌شوند. نوع و کیفیت جوهر سابلیمیشن، تاثیر مستقیم بر کیفیت چاپ دارد و بسیار مهم است که نوع مناسب و استاندارد آن را انتخاب کنید.

 مهم ترین ویژگی‌های جوهرهای سابلیمیشن

جوهر سابلیمیشن باید صددرصد مشکی بوده و غلظت بالایی نداشته باشد. اگر جوهر بیش از حد غلیظ باشد، موجب گرفتگی و انسداد هد پرینتر شده و مشکلاتی را به وجود می‌آورد. جوهر سابلیمیشن در مقابل گرما و حرارت واکنش نشان داده و سریع خشک می‌شود. همچنین اگر در مدت زمان طولانی مقابل نور خورشید قرار بگیرد دچار رنگ پریدگی می‌شود. قیمت جوهرهای سابلیمیشن معمولاً کمی گران‌تر از سایر جوهرهای چاپی است. این محصول با تمامی پرینترهای جوهرافشان 6رنگ و پرینترهای حرارتی مدل اپسون سازگاری دارد.

انواع جوهرهای چاپ سابلیمیشن

محصولات مرتبط جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر Inktec

یکی از انواع جوهر سابلیمیشن، که شرکت کره ای با نام inktec آن را تولید کرده است. این مدل، در قوطی‌های ۱۰۰ سی‌سی و یک لیتری عرضه شده و به ویژه برای چاپگر اپسون رومیزی مناسب است. نکته دیگر این که این جوهر گرفتگی کمی دارد و رنگ‌های آن شفاف و زنده است.

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر  wox

جوهرwox، تولید کشور چین، یکی دیگر از انواع جوهر سابلیمیشن است که قیمت پایینی  دارد. اگر پرینتر شما هد حساسی ندارد، می‌توانید با خیال راحت از این جوهر استفاده کنید.

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر Sky

یکی دیگر از برندهای جوهر سابلیمیشن، Sky است که در چین تولید می‌شود. این جوهر، در حجم 100سی‌سی ارائه می‌شود و از خصوصیات آن خشک شدن سریع است.

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

جوهر مناسب برای سابلیمیشن

سخن پایانی

جوهر سابلیمیشن، برای این چاپ روی اجسام کاربرد دارد و در انواع مختلف تولید شده و در بازار موجود است. همانطور که متوجه شدید، کیفیت این جوهر، تعیین می‌کند که چاپ نهایی چه کیفیتی داشته باشد و تا چه اندازه بتوانید به آن اعتماد کنید. در این مقاله نکات کاربردی را در خصوص جوهر مناسب برای سابلیمیشن بیان شد. برای مشاوره بیشتر در مورد خرید و انتخاب جوهر سابلیمیشن می‌توانید با مشاوران ما در دیجی کارتریج تماس و یا از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس ما: 02188912035

دیدگاهتان را بنویسید