نسل جدید کارتریج اچ پی با تکنولوژی JetIntelligence

نسل جدید کارتریج اچ پی با تکنولوژی JetIntelligence

اچ‌پی موفق به تولید کارتریج‌های جدیدی شده که می‌تواند در یک بار استفاده کاغذهای بیشتری را چاپ کند. در نتیجه تمام‌ شدن کارتریج دیرتر اتفاق خواهد افتاد. این کارتریج که با عنوان HP Toner cartridge with JetIntelligence شناخته می‌شود، دارای یک ترکیب شیمیایی جدید است که مواد به کار رفته در آن برای ذوب‌شدن به گرمای کمتری نیاز دارند.

آنچه در ادامه میخوانیم:

 • ویژگی های کارتریج های لیزری اچ پی با تکنولوژی JetIntelligence
 • تکنولوژی افزایش تعداد صفحات قابل چاپ با JetIntelligence
 • تونر HP ColorSphere 3
 • مزایای ساختار تونرهای جدید نسبت به تونرهای سنتی
 • تکنولوژی ضد تقلب
 • حذف مهر و موم به صورت خودکار
 • دانه های تونر رنگی بصورت کروی شکل

 

اگر به دنبال عملکرد بهتر، کارایی بیشتر یا کیفیت بالاتر چاپ هستید JetIntelligence همه ی این موارد را در بر دارد. JetIntelligence  تکنولوژی است که کارکرد همه ی کارتریج های اچ پی را بهینه کرده است. اچ پی در نظر دارد ابتدا JetIntelligence  در دستگاه های رومیزی و سپس آن را در محصولات مختلف ارائه دهد. در کارتریج های hp jetIntelligence از پرینت اولین برگه تا آخرین صفحه ای که کارتریج می توانند چاپ کند، تمام صفحات دقیقا با کیفیت یکسان و مثل روز اول پرینت خواهند شد.

ویژگی های کارتریج های لیزری اچ پی با تکنولوژی JetIntelligence

 1. تکنولوژی حداکثر کننده صفحات چاپی
 2. تونر HP ColorSphere 3
 3. تکنولوژی ضد تقلب
 4. حذف مهر و موم به صورت خودکار
 5. دانه های تونر رنگی به صورت کروی شکل

تکنولوژی افزایش تعداد صفحات قابل چاپ با JetIntelligence 

در پرینترهایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند، دستگاه نظارت دقیقی بر میزان مصرف تونر کارتریج دارد. میزان صفحات قابل چاپ توسط این سری از کارتریج ها بالغ بر 33 درصد به نسبت نمونه های قبل افزایش پیدا کرده است. این بدان معناست که پرینتر تعداد دفعات کمتری نیاز به تعویض کارتریج ها دارد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان می شود.

نسل جدید کارتریج اچ پی با تکنولوژی JetIntelligence

تونر HP ColorSphere 3

شرکت اچ پی تونر HP ColorSphere را به گونه ای طراحی کرده که بتواند در پرینترهای کوچکتر و سریعتر جای گیرد. با استفاده از این فرمول بندی جدید، تونر HP ColorSphere 3 هم اکنون دارای هسته ای نرم است که امکان ذوب سریعتر و جابجایی روان روی صفحات را به وجود می آورد. در واقع تونرهای جدید دارای یک ساختار سه لایه ای شامل: پوسته سخت خارجی، پلیمرهای رنگی و هسته نرم هستند. به دلیل داشتن هسته ی نرم، این تونرها دارای نقطه ذوب بسیار پایینتری نسبت به تونرهای سابق (تونرهای سنتی) هستند.

مزایای ساختار تونرهای جدید نسبت به تونرهای سنتی

کاهش هدر رفت تونر:  پوسته سخت و بادوام تونر، سایش تونر را کاهش می دهد. بنابراین تونر شکل و اندازه خود را از اولین صفحه چاپی تا آخرین صفحه حفظ می کند. در عین حال که کارایی افزایش می یابد ایستادگی در برابر تکان خوردن و حرکت مداوم در سیستم نیز برای تونر مهم است. در حالیکه در کارتریج‌های سنتی به اندازه ۱۵ درصد از تونر موجود در کارتریج کاهش می‌یابد و یا بدون استفاده می‌ماند.

مصرف بهینه انرژی: ترکیب شیمیایی به کار رفته در این کارتریج ها جدید است و مواد آن برای ذوب شدن به گرمای کمتری نیاز دارند. پرینترها برای استفاده از کارتریج‌ها مواد شیمیایی آن‌ها را ذوب می‌کنند و سپس بر روی کاغذ می‌ریزند. اچ‌پی می‌گوید که این روش سبب مصرف انرژی کمتر و افزایش پرینت‌ها به ازای هر کاتریج خواهد شد.

اشغال فضای کمتر: تولید کارتریج های اچ پی با تکنولوژی JetIntelligence، موجب می شود که نسل جدید پرینتر کوچک تر شده و با سرعت بیشتری کار کنند. این در حالی است که هنوز کیفیت چاپ بی نظیری ارائه می دهند. شکل یکنواخت ذرات تونر و جای گیری دقیق آنها باعث می شود که طیف گسترده ای از رنگ ها روی صفحه ظاهر شود.

تکنولوژی ضد تقلب

این تکنولوژی در پرینتر های تک کاره و چند کاره که از کارتریج hp سری JetIntelligence بهره می برند وجود داشته و با اعلام هشدار هویت کارتریج و مواد مصرفی را به شما اطلاع میدهد.در واقع کارتریج‌های استفاده شده و یا تقلبی را شناسایی و به مشتری اعلام می کند. این موضوع به کاربر اطمینان میدهد که واقعا محصولی به نسبت هزینه ای که پرداخت کرده دریافت کرده است. دو ویژگی اختیاری با فناوری ضد تقلب وجود دارد. هر دو به صورت پیش فرض غیرفعال هستند و باید در پرینتر یا از طریق HP Web Jetadmin فعال شوند.

حفاظت از کارتریج: به کمک این ویژگی شما می توانید یک کارتریج تونر نصب شده را به یک دستگاه یا فلیت لیزری اچ پی پیوند دهید. بنابراین کارتریج فقط در آن پرینتر یا فلیت مشخص کار خواهد کرد. این خاصیت به مدیریت موجودی کارتریج و مدیریت هزینه کمک می کند.

چاپ فقط با کارتریج های اصل اچ پی: با این ویژگی شما می توانید کاری کنید که فقط کارتریج های اصل (اورجینال)  با یک دستگاه یا فلیت لیزری HP کار کنند. این خصیصه در مدیریت هزینه ها به شما کمک می کند و استانداردهای چاپ با کیفیت بالا را حفظ می کند.

نسل جدید کارتریج اچ پی با تکنولوژی JetIntelligence

حذف مهر و موم به صورت خودکار

برخی مصرف کنندگان کارتریج hp این محصولات را با نوار پلمپ در دستگاه قرار داده شروع به پرینت میکردند که در نتیجه آن علاوه بر مشاهده نشدن هیچ تصویر چاپ شده ایی بر روی کاغذ موجب خرابی کارتریج و پرینتر می‌شد. مهر و موم یا نوار کشیدنی تونر، نوار محافظی است که هنگام حمل و نقل و جابجایی کارتریج، ذرات تونر را درون کارتریج نگه می دارد.در کارتریج های تونری که فناوری JetIntelligence دارند، مهر و موم درون کارتریج تونر است و هنگام نصب کارتریج، به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر حذف می شود.

دانه های تونر رنگی بصورت کروی شکل

ذرات بسیار ریز تونر که به نسبت نمونه های قبل بسیار کوچکتر هستند با عنوان تونر نانو hp در بازار شناخته میشوند. این سری از کارتریج ها موجب کیفیت چاپ بسیار بالاتر تصاویر و همچنین ماندگاری بیشتر رنگها بر روی کاغذ در طول گذر زمان میباشد و به همین دلیل برای انجام کارهای حرفه ایی و متفاوت به مضرف کنندگان این کارتریج هارا پیشنهاد دهیم.

سخن پایانی

در حال حاضر پرینترهای زیر کارتریج هایی با تکنولوژی JetIntelligence دارند:
پرینتر HP M252 که برای گروه های کوچکی از افراد با حجم کم چاپ در نظر گرفته شده است. خرید پرینتر hp m252
HP M277 یک پرینتر چند کاره (MFP) کوچکتر از پرینتر M252 است. خرید پرینتر hp m277fdn
کارتریج سازگار پرینترهای M252 و M277، کارتریج 201A اچ پی رنگی می باشد که از تکنولوژی JetIntelligence برخوردار است.
جهت خرید پرینتر و کارتریج از طریق سایت ما و یا تلفن تماس با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس ما: 02188912035

دیدگاهتان را بنویسید