سرویس جوهر فوری اچ پی (HP Instant Ink) چیست؟

سرویس جوهر فوری اچ پی (HP Instant Ink) چیست؟

HP Instant Ink طرحی است که می توانید از آن استفاده مداوم کرده یا هر ماه آن را لغو کنید. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا مبلغ ثابتی را در ماه چاپ نمایید. اگر جوهر در شرف تمام شدن باشد، چاپگر شما به سرور HP خبر می دهد. پس از این رخداد، جوهر مناسب برای چاپگر HP خود را دریافت خواهید کرد. در واقع به کمک این سرویس، کارتریج ها به صورت خودکار به منزل شما تحویل داده می شوند. اینکه چند وقت یکبار یک کارتریج جدید دریافت می کنید به طرح چاپ انتخابی شما بستگی دارد. به همین دلیل است که هر بار در یک بازه زمانی مشخص جوهر جدیدی دریافت نمی کنید، بلکه فقط زمانی که جوهر شما تمام شود این اتفاق برایتان رخ می دهد.

چرا HP Instant Ink؟

لازم نیست کاری انجام دهید، چاپگر شما به طور خودکار کارتریج های مناسب را سفارش می دهد. بدین شکل شما تا 70 درصد در هزینه های جوهر اصلی HP صرفه جویی می کنید. این طرح هر ماه قابل لغو شدن است. پس با کمک سرویس جوهر فوری یا Instant ink اچ پی می توانید کارتریج های قدیمی خود را در کیسه ای قرار دهید تا HP آنها را به صورت رایگان برای شما بازیافت کند. بدین ترتیب شما هرگز بدون جوهر نخواهید بود.

فرآیند استفاده از سرویس جوهر فوری HP

پس از ثبت نام، شرکت HP کارتریج های Instant Ink را برای شما ارسال می کند. از آنجایی که مدل چاپگر خود را ثبت کرده اید، کارتریج های مناسب را نیز دریافت می کنید. به این ترتیب، به طور تصادفی جوهر اشتباهی نخواهید خرید و همیشه می توانید هر زمان که بخواهید چاپ کنید. آیا کارتریج ها را دریافت کرده اید، اما آیا هنوز می خواهید برای چاپ منتظر بمانید زیرا قراردادتان هنوز تمام نشده است؟ مشکلی نیست، طرح چاپ شما تا زمانی که کارتریج ها را نصب نکنید شروع نمی شود.

سرویس جوهر فوری

سرویس جوهر فوری

سرویس HP Instank ink چگونه کار می کند؟

مرحله 1: در سایت اچ پی و صفحه مربوط به Instant Ink ثبت نام کنید.

چاپگر خود را در سرویس HP Instant Ink ثبت کنید و یک حساب کاربری ایجاد نمایید. مطمئن شوید که چاپگر مناسب را انتخاب کرده اید، زیرا در کارتریج ها تفاوت وجود دارد. هر کارتریجی برای هر چاپگری مناسب نیست.

مرحله 2: یک طرح را انتخاب کنید

یکی از چهار طرح موجود را انتخاب کنید، زیرا برای هر موقعیتی یک طرح وجود دارد. HP حتی یک طرح را ارائه می دهد که در آن هر ماه 15 صفحه را به صورت رایگان چاپ می کنید. به این ترتیب، ابتدا می توانید سعی کنید ببینید که آیا HP Instant Ink برای شما مناسب است یا خیر. می توانید طرح چاپ را به صورت ماهانه تغییر دهید.

مرحله 3: دریافت کارتریج

چاپگر شما به HP اطلاع می دهد که جوهر شما تمام شده است. به این شکل کارتریج های جدید شما به طور خودکار به خانه تان تحویل داده می شود. آیا می خواهید HP Instant Ink را لغو کنید؟ می توانید اشتراک ماهانه را تنها با چند کلیک لغو کنید.

جهت آشنایی بیشتر با این قابلیت، ویدئو زیر را دنبال کنید.
دیدگاهتان را بنویسید