راهنمای خرید کارتریج

راهنمای خرید کارتریج

راهنمای خرید کارتریج

این سوال برای شما پیش می آید که کارتریج اورجینال یا طرح فابریک تهیه کنم ما در ادامه به سوال شما پاسخ میدهیم.

بدون تردید کارتریج اصل(اورجینال) بهترین انتخاب برای پرینتر شما است. متن چاپ شده با کارتریج اصل پررنگ، واضح و در کل صفحات چاپ شده با کیفیت بالا می باشد. تعداد صفحات چاپ شده با کارتریج اصل(اورجینال) معمولا بیشتر از کارتریج طرح است و همچنین تعداد دفعات شارژ آن بیشتر است. ولی قیمت کارتریج اورجینال چندین برابرقیمت کارتریج طرح است، بطوریکه خرید آن برای عموم مردم مقرون به صرفه نیست. و بسیار گران میباشد.

کارتریج طرح اصلی درصورت انتخاب خوب و استفاده صحیح می‌تواند نقش مهمی در استراتژی تأمین تجهیزات دفتر شما داشته باشد. انتخاب کارتریج طرح علاوه بر کاهش هزینه‌های کلی، کمک خوبی به تجارت های کوچک و نوپا است. از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است و کیفیت چاپ قابل قبول میباشد.
رتبه بندی کارتریج طرح از نظر نوع تولید به همان ترتیب گفته شده است یعنی ؛ کارتریج‌های سازگار، بازتولید و بازیافتی و درآخر دوباره پرشده. اما از نظر شرکت تولید کننده نیز کارتریج‌های طرح با یکدیگر متفاوت هستند. البته دوباره باید گفت:
توقعی را که از کارتریج اورجینال دارید (کیفیت بالا، تعداد چاپ صفحات و...) از کارتریج طرح نداشته باشید.
اگر تا به حال از کارتریج طرح استفاده نکرده‌اید یا تجربه ناموفقی در به‌کارگیری آن‌ها داشته‌اید، پیشنهاد میکنیم یکبار کارتریج طرح فابریک خود را از دیجی کارتریج تهیه نمائید. و کیفیت را مقایسه کنید.

برای سفارش میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید!

021-88912035

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 8 شب و پنجشنبه ها از 9 صبح الی 3 عصر آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

آدرس سایت ما : http://digicartridge.com

All comments