اطلاعات کارتریج

اطلاعات کارتریج

اطلاعات کارتریج

اطلاعاتی درباره ی کارتریج و پرینتر : در سال 1984 کمپانی HP اولین پرینتر لیزری را تولید کرد و اکنون پرینتر های لیزری به وفور در بازار یافت می شوند وطرفداران بسیار دارند.
پرینتر لیزری با کمک الکتریسته ساکن کار میکند.یک استوانه چرخان الکتریسیته را تولید می کند.و یک اشعه نازک لیزر به این استوانه تابیده می شود و به شکل متن یا تصویری که باید پرینتر گرفته شود یک صفحه با نواحی حامل بارهای مثبت و منفی تشکیل می شود این صفحه به وسیله تونر که دارای پودر با بار مثبت است پوشانده می شود بنا بر این آن نواحی از صفحه که دارای بار منفی هستند این پودر را جذب می کنند پس از آن کاغذ از روی آن عبور داده می شود تا تصویر مورد نظر روی آن بوجود آید.در مرحاه بعد کاغذ باید از غلتک های داغ عبور کند تا پودر روی کاغذ سوخته دایِمی شود. در هر پرینتر لیزری رنگی چند مرحله برای این کار وجو دارد تا رنگهای مختلف را با هم مخلوط کنند.

تعداد کارتریج استفاده شده در طول عمر یک چاپگر موثر است.تعداد کارتریج استفاده شده بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله صفحات،فونت خاصی که استفاده میشود برای اسناد موجود،نوع کاغذ،نوع کارتریجی که در چاپگر استفاده میشود و حتی به خود فرد نیز بستگی دارد و دیگر موضوعات مرتبط درباره ی این موضوع.حتی میتوان مقدار جوهر و تونر استفاده شده در کارتریج توسط فرد نیز اشاره کرد.


امن ترین و بهترین راه برای خرید آنلاین کارتریج،پرینتر و... این است که شما ببنید سایت فروشنده دارای نماد اعتماد می باشد که به راحتی خرید کنید اگر نماد اعتماد نیز به تنهایی شما را راضی نمیکند باید از مصرف کنندگانی که از سایت خرید کرده اند سوال کرده و اطمینان حاصل بفرمایید.زیرا برخی از سایت ها با داشتن نمائ اعتماد ممکن است کالای خوبی را به دست مشتری نرسانند.وفقط از این بابت خوب باشند که کالای شما سر موقع به دست شما برسد.همچنین شما باید دقت داشته باشید که سایت فروشنده دارای ضمانت و گارانتی محصول خود باشد زیرا هم بتواند اعتماد مشتری را جلب کند و هم این که بتواند اعتبار فروشگاه آنلاین خود را بالا ببرد.

به طور کلی پرینتر به دو نوع تقسیم میشوند پرینترهای لیزری پرینترهای جوهر افشان.
برای افرادی که برنامه برای زیاد چاپ کردن در صفحات به صورت منظم دارند مناسب کار آن ها یک چاپگر لیزری خواهد بود که معمولا بالا تر از چاپگر های جوهر افشان می باشد.به صورت کلی میتوان گفت چاپگر لیزری بیشتر از چاپگر جوهر افشان چاپ صفحات انجام میدهد.

برای سفارش میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید!

021-88912035

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 8 شب و پنجشنبه ها از 9 صبح الی 3 عصر آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

آدرس سایت ما : http://digicartridge.com

All comments