لیزر رنگی کانن canon 

 • با استفاده از کارتریج آبی کانن لیزری CANON 731 CYAN هزینه های چاپ خود را به حداقل رسانده و مدیریت نمایید. این بسته از چهار دستگاه اصلی تونر Canon 731 امکان چاپ مداوم را حتی در حین کارهای سنگین فراهم می کند.

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • با استفاده از کارتریج قرمز کانن لیزری CANON 731 MAGENTA هزینه های چاپ خود را به حداقل رسانده و مدیریت نمایید. این بسته از چهار دستگاه اصلی تونر Canon 731 امکان چاپ مداوم را حتی در حین کارهای سنگین فراهم می کند.  طرح و اصلی را انتخاب کنید!!

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • با استفاده از کارتریج زرد کانن لیزری CANON 731 YELLOW هزینه های چاپ خود را به حداقل رسانده و مدیریت نمایید. این بسته از چهار دستگاه اصلی تونر Canon 731 امکان چاپ مداوم را حتی در حین کارهای سنگین فراهم می کند.

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  تونر کارتریج لیزری زرد کانن مدل canon 716 yellow toner cartridgeعلاوه بر افزایش بهره وری پرینترهای لیزری، به ایجاد چاپ هایی با بالاترین استاندارد کمک می کند. این کارتریج تونر فوق العاده آسان برای نصب و توانایی دستیابی به عملکرد فوق العاده بالا را فراهم می کند.حداکثر عملکرد این محصول تا 1500 صفحه می باشد.

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونر کارتریج لیزری آبی کانن مدل canon 716 cyan toner cartridge علاوه بر افزایش بهره وری پرینترهای لیزری، به ایجاد چاپ هایی با بالاترین استاندارد کمک می کند. این کارتریج تونر فوق العاده آسان برای نصب و توانایی دستیابی به عملکرد فوق العاده بالا را فراهم می کند.حداکثر عملکرد این محصول تا 1500 صفحه می باشد.

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  تونر کارتریج لیزری قرمز مدل canon 716 magenta toner cartridge علاوه بر افزایش بهره وری پرینترهای لیزری، به ایجاد چاپ هایی با بالاترین استاندارد کمک می کند. این کارتریج تونر فوق العاده آسان برای نصب و توانایی دستیابی به عملکرد فوق العاده بالا را فراهم می کند.حداکثر عملکرد این محصول تا 1500 صفحه می باشد.

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • با استفاده از کارتریج مشکی کانن لیزری CANON 731 BLACK هزینه های چاپ خود را به حداقل رسانده و مدیریت نمایید. این بسته از چهار دستگاه اصلی تونر Canon 731 امکان چاپ مداوم را حتی در حین کارهای سنگین فراهم می کند.

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونر کارتریج لیزری مشکی کانن مدل canon 716 black toner cartridge علاوه بر افزایش بهره وری پرینترهای لیزری، به ایجاد چاپ هایی با بالاترین استاندارد کمک می کند. این کارتریج تونر فوق العاده آسان برای نصب و توانایی دستیابی به عملکرد فوق العاده بالا را فراهم می کند.حداکثر عملکرد این محصول تا 2300 صفحه می باشد.

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونر کارتریج  لیزری آبی کانن مدل 729 Cyan پودری است که در پرینترهای لیزری و دستگاه‌های کپی برای چاپ روی کاغذ به ‌کار می ‌رود. با ترکیب رنگ‌ های آبی، قرمز، زرد و مشکی طیف گسترده ‌ای از رنگ‌های مختلف را می‌توان به ‌دست‌ آورد. پرینتر های لیزری با تکنولوژی لیزر و ریختن تونر روی درام و انتقال آن به کاغذ و گرم کردن تونر روی کاغذ جهت تثبیت و ماندگاری آن عمل چاپ...

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونر کارتریج لیزری زرد کانن مدل 729 Yellow پودری است که در پرینترهای لیزری و دستگاه‌های کپی برای چاپ روی کاغذ به ‌کار می ‌رود. با ترکیب رنگ‌ های آبی، قرمز، زرد و مشکی طیف گسترده ‌ای از رنگ‌های مختلف را می‌توان به ‌دست‌ آورد. پرینتر های لیزری با تکنولوژی لیزر و ریختن تونر روی درام و انتقال آن به کاغذ و گرم کردن تونر روی کاغذ جهت تثبیت و ماندگاری آن عمل چاپ...

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونر کارتریج لیزری قرمز کانن مدل  Magenta 729 پودری است که در پرینترهای لیزری و دستگاه‌های کپی برای چاپ روی کاغذ به ‌کار می ‌رود.با ترکیب رنگ‌ های آبی،قرمز،زرد و مشکی طیف گسترده ‌ای از رنگ‌های مختلف را می‌توان به ‌دست‌ آورد. پرینتر های لیزری با تکنولوژی لیزر و ریختن تونر روی درام و انتقال آن به کاغذ و گرم کردن تونر روی کاغذ جهت تثبیت و ماندگاری آن عمل چاپ...

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونر کارتریج لیزری مشکی کانن مدل 729  Black پودری است که در پرینترهای لیزری و دستگاه‌های کپی برای چاپ روی کاغذ به ‌کار می ‌رود. با ترکیب رنگ‌ های آبی، قرمز، زرد و مشکی طیف گسترده ‌ای از رنگ‌های مختلف را می‌توان به ‌دست‌ آورد. پرینتر های لیزری با تکنولوژی لیزر و ریختن تونر روی درام و انتقال آن به کاغذ و گرم کردن تونر روی کاغذ جهت تثبیت و ماندگاری آن عمل...

  1,300,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف