کارتریج قرمز اچ پی لیزری HP 201A MAGENTA CF403A

  • اصلی (ORIGINALL)
  • طرح فابریک شرکتی درجه یک ( گارانتی دیجی کارتریج)

کارتریج HP 201A MAGENTA CF403A ، توانایی چاپ 1,400 صفحه با پوشش 5 درصد را دارد .کارتریج ها یHP به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که می‌توانید به‌راحتی خودتان در منزل و یا اداره آن‌ها را تعویض کنید و نیازی به تکنسین کامپیوتر و یا متخصص ندارید. قابل استفاده در چاپگر های HP Color LaserJet Pro M252dw و HP Color LaserJet Pro MFP M277dw است.

 کارتریج اچ پی HP 201A از نوع لیزری و تونر می باشد. این کارتریج رنگی بوده و در چهار رنگ اصلی آبی، قرمز، زرد و مشکی تولید و روانه بازار می گردد.کارتریج اچ پی HP 201A  از نوع طرح فابریک می باشد، لذا قیمت آن نسبت به کیفیت و کارایی که دارد بسیار پایین تر بوده و برای کسب و کارهای نوپا و همچنین ادارات و افراد با بودجه کم بسیار مناسب می باشد.
کارتریج لیزری رنگی قرمز اچ پی HP 201A-CF403A در سایز متوسط و با حداکثر ظرفیت چاپ 2000 برگ موجود بوده و همچنین قابلیت شارژ مجدد را دارد. این محصول را می توان تا 5 بار شارژ نموده و بدون افت کیفیت چاپ استفاده مجدد نمود. در هنگام استفاده از کارتریج های اچ پی 201A دستگاه پرینتر شما آسیبی ندیده و چاپ شما یک دست و یکنواخت می شود و حالت رگه رگه شدن در چاپ مشاهده نمی شود.


 استفاده از کارتریج و مواد مصرفی اصلی که توسط خود کمپانی HP تولید شده اند علاوه بر اینکه موجب افزایش طول عمر چاپگر شما می شوند و آسیبی به چاپگر نمی رساند تعداد صفحات بیشتری را برای شما چاپ میکنند و از نظر کیفیت نیز بسیار متفاوت با نمونه های تقلبی و غیر اصلی هستند.
شما میتوانید چاپ عکس، متون و اشکال گرافیکی را با بهترین کیفیت و بهترین شکل انجام دهید. کارتریج ها یHP به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که می‌توانید به‌راحتی خودتان در منزل و یا اداره آن‌ها را تعویض کنید و نیازی به تکنسین کامپیوتر و یا متخصص ندارید.

  • M277n - M277dw - M252n - M252dw - M274n
  • قرمز
  • دارد
  • 2000برگ A4
  • 50 گرم