تونر کارتریج طرح فابریک آبی اچ پی لیزری HP 504A CYAN CE251A

  • طرح فابریک شرکتی درجه یک ( گارانتی دیجی کارتریج)

نتایج نشان می دهد تونر کارتریج طرح فابریک آبی اچ پی لیزری HP 504A CYAN CE251A از نظر سرعت بهبود یافته است. قابلیت اطمینان ، صرفه جویی در وقت ، صرفه جویی در مصرف منابع، بهره وری بالای استفاده از چاپگر اصلی HP را شامل می شود.

تونر کارتریج طرح فابریک آبی اچ پی لیزری HP 504A CYAN CE251A

کارتریج (تونر) طرح فابریک اچ پی لیزری آبی  CARTRIDGE HP 504A CE251A CYAN LASERJET TONER - تعداد توانایی چاپ 7000برگ- آبی- لیزری

کارتریج آبی اچ پی لیزری برای رفع طیف گسترده ای از نیازها طراحی شده است. تونر HP ColorSphere برای طیف پویا از رنگ های روشن بهبود یافته است.  استفاده موثر از قطعات حرفه ای بازاریابی در اسناد کسب و کار روزمره از جمله  نتایج درخشان این ارتریج است.

چاپ با لوازم اصلی HP آسان و مقرون به صرفه است. ویژگی های مدیریتی دفتر را به طور هماهنگ اجرا می کند. و شما می توانید انواع اسناد را با استفاده از مواد حرفه ای با کیفیت و بازاریابی کامل به صفحات سیاه و سفید چاپ کنید

چاپ قابل اعتماد باعث بهره وری اداری می شود. تونر ColorSphere و هوش ساخته شده در کارتریج نتایج سریع، با کیفیت بالا را قادر می سازد. چاپ بدون دردسر می تواند زمان را ذخیره کند، بهره وری را افزایش دهد و هزینه های کلی چاپ را کاهش دهد.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

CP3525 -CM3530

  • CP3525 -CM3530
  • لیزری
  • آبی
  • 7000برگ