تونر کارتریج طرح فابریک مشکی اچ پی لیزری HP 307A BLACK CE740A

  • طرح فابریک شرکتی درجه یک ( گارانتی دیجی کارتریج)

تونر کارتریج طرح فابریک مشکی اچ پی لیزری HP 307A BLACK CE740A به شما اجازه می دهد مولد کار خود باشید و از زمان هدر رفته جلوگیری کنید. HP ColorSphere Toner نتایج متداول و حرفه ای در زمینه بازاریابی، مالی، طراحی و اسناد مهندسی را ارائه می دهد .

تونر کارتریج طرح فابریک مشکی اچ پی لیزری HP 307A BLACK CE740A - تعداد توانایی چاپ 7000برگ- مشکی- لیزری

مستندات بازاریابی، مالی، طراحی و اسناد مهندسی، با استفاده از کارتریج  HP تولید می شود. با استفاده از کارتریج مشکی اچ پی لیزری می توانید نتایج متداول و کیفیت چاپ را در طیف گسترده ای از مقالات لیزر طراحی شده برای چاپ حرفه ای دریافت کنید. هزینه های چاپ را کم نگه دارید در حالی که بهره وری را حفظ کنید.
HP Color LaserJet Toner Cartridges چاپ مداوم و بدون وقفه ارائه می دهد. از آنجا که  این کارتریج برای قابلیت اطمینان استثنایی طراحی شده است، باعث می شود از مواد خرابکارانه و تاخیرهای گرانقیمت اجتناب کنید.

اين تونر کارتريج طرح فابريک با استفاده از تکنولوژي ليزري ميتواند جوابگوي ماهيانه تعداد 7000 برگ براي چاپ باشد که اين خروجي شامل چاپ هايي مقاوم و با کيفيت در برابر خرابي ها ميباشد و همچنين شما ميتوانيد با سرعت مناسب و در زمان کم داده هاي خود را به چاپ برسانيد.
اين تونر کارتريج طرح فابريک ميباشد و ساخت کمپاني بزرگ اچ پي ميباشد و در بازار به رنگ زرد موجود ميباشد.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

CP5225dn - CP5225 - CP5225n

  • CP5225dn - CP5225 - CP5225n
  • لیزری
  • مشکی
  • 7000برگ