پرینتر لیزری اچ پی رنگی HP LaserJet Enterprise M551dn Printer

  • تلفن تماس 88912035-021

 پرینتر m551dn با رنگ حرفه ای و قابلیت کنترل بصری و توسعه پذیری در سطح جهانی است که کمک به کسب و کار شما می کند تا بیشتر از تولید مواد با کیفیت بالا و تاثیر گذارتر باشد.در محیط های تجاری مورد استفاده قرار میگیرند.ارزش عملکرد پرینتر مطابق با استاندارد واقعی بر اساس تصاویر چاپ شده اعلام شده است.سرعت چاپ معادل 11 ثانیه است و چرخه کاری پرینتر ماهانه تا 75000صفحه می باشد.

چاپگرhp laserjet enterprise m551dn printer  یک پرینتربا رنگ حرفه ای،و قابلیت کنترل بصری و توسعه پذیری در سطح جهانی است که به کسب و کار شما کمک  می کند تا تولید مواد با کیفیت بالا وتاثیر گذارتر باشد.با این چاپگرتیم های کاری تولید مواد و اسناد بازاریابی رنگ حرفه ای را تولید می کنند.

با استفاده از تکنولوژی HP EasyColor جزئیات دقیق رنگ را میتوانید مشاهده کنید. این دستگاه در محیط های تجاری مورد استفاده قرار میگیرند و مناسب محیط های خانگی و مسکونی نمی باشد.

کارها را مستقیما از چاپگر با استفاده از صفحه نمایش رنگی مدیریت و به راحتی از یک درایو فلش می توانید چاپ کنید و حتی راه حل های امنیتی برای کارهای قابل چاپ در نظر بگیرید.به راحتی قابلیت های چاپگرهای شبکه را به روز کنید، مدیریت کنید و گسترش دهید.

ارزش عملکرد پرینتر مطابق با استاندارد واقعی بر اساس تصاویر چاپ شده اعلام شده است.سرعت چاپ معادل 11 ثانیه است و چرخه کاری پرینتر ماهانه تا 75000

صفحه می باشد.چرخه عملیات به عنوان حداکثر تعداد صفحات در هر ماه از خروجی تصویر تعریف شده است. این مقدار مقیاسی از قابلیت اطمینان محصول نسبت به سایر دستگاه ها می باشد.حجم توصیه شده ماهانه 1500 تا 5000 برگه در ماه می باشد.ظرفیت سینی ورودی 500 برگه و ظرفیت سینی خروجی درحالت استاندارد 250 برگه است.چاپ دورو به صورت اتوماتیک انجام می شود.

سرعت پردازنده پرینتر 800 مگاهرتز و تعداد کارتریج های چاپ شده 4 می باشد.دارای 2 سینی کاغذ استاندارد است وحداکثر می تواند 3 تا سینی کاغذ داشته باشد.قابلیت چاپ با موبایل را نیز دارد.
کمترین سیستم مورد نیازباید دارای 150 مگابایت فضای خالی هارد دیسک  ویندوز، ویندوز 8، ویندوز 7، ویندوز ویستا، ویندوز 10 XP ویا ویندوز سرور 2008 باشد.
انواع رسانه های قابل پشتیبانی عبارتند از:کاغذ ساده، سبک، باند، بازیافت شده، میانه وزن، سنگین، براق متوسط، براق سنگین و سنگین تر.

  • چهار تونر Hp 507A (مشکی ، زرد ، قرمز و آبی)
  • 32 برگ در دقیقه
  • USB 2.0 و Ethernet
  • 1200x1200 dpi