پرینتر تک کاره لیزر رنگی اچ پی HP Color LaserJet Enterprise CP4025dn Printer CC490A

  • تلفن تماس 88912035-021

پرینتر تک کاره  hp cp4025dn اغلب در محیط های تجاری استفاده می شوند.اسناد رنگی حرفه ای را با سرعت بالایی چاپ می کند.به دلیل مدیریت کاغذ و کنترل های بصری کارآیی کار گروهی را تقویت می کند.با ویژگی های صرفه جویی در انرژی، کسب و کار شما را بهبود می بخشد.برای کارگروه های کوچک که نیاز به یک چاپگر لیزری آماده برای چاپ رنگی مناسب دارند, بهترین گزینه می باشد.

سرعت چاپ این پرینتربه صورت سیاه و سفید 35 برگه در دقیقه و به صورت دو طرفه استاندارد 2 سینی کاغذ می باشد, همچنین اسناد رنگی حرفه ای را با سرعت بالایی چاپ می کند.به دلیل مدیریت کاغذ و کنترل های بصری کارآیی کار گروهی را تقویت می کند.با ویژگی های صرفه جویی در انرژی، کسب و کار شما را می تواند بهبود بخشد.
برای کارگروه های کوچک که نیاز به یک چاپگر لیزری آماده چاپ رنگی مناسب دارند, بهترین گزینه می باشد.چاپ اولین صفحه از اسناد به سرعت 9.5 ثانیه انجام می گیرد. شما می توانید یک جریان مداوم از کارهای چاپ با 512 مگابایت حافظه قابل ارتقا تا 1 گیگابایت داشته باشید و به راحتی شبکه های سازمانی آماده و گزینه های امنیتی قوی را در تنظیمات چاپ خود ادغام کنید.  
کیفیت این چاپگر سازگار با کیفیت حرفه ای در هر کار چاپی می باشد.باویژگی های پیشرفته رنگ,اطمینان حاصل کنید که هر کار چاپی کیفیت حرفه ای و اسناد رنگی را تولید می کند. با استفاده از منابع معتبر طراحی شده به طور خاص برای چاپگر خود، نتایج قابل قبولی را دریافت کنید. زمان نگهداری و چاپ آسان برای هر کاربر در محیط مدیریت شده خود است.

این چاپگر همچنین می تواند نامه، برچسب ها، پاکت، شفاف , کارت را در طیف گسترده ای از اندازه قلم اداره کند.اسناد کارآمد با چاپ خودکار دو طرفه و ظرفیت کاغذ 600 ورق قابل گسترش به 1100 ورق می باشد.صرفه جویی در مصرف انرژی تا 50 درصد در برابر محصولات مشابه لیزری صورت می گیرد و 50 در صد کمتر از کاغذ 2 طرفه استفاده می شود.

  • (CE261A.CE262A.CE263A) Hp 647A (CE647A), HP 648A
  • Ethernet, USB 2.0
  • 1200x1200 dpi