هد پلاتر قرمز روشن اچ پی HP 85 Light Magenta DesignJet Printhead C9424A

  • تلفن تماس 88912035-021

هد پلاتر اچ پی مدل  hp 85  light magenta designjet printhead c9422a طراحی شده برای کار با کارتریج جوهر قرمز روشن به عنوان بخشی از یک سیستم جوهر مدولار که به طور خودکار چاپ سریع را ارائه می دهد.این محصول به این معنی است که زمان کمتری برای چاپ، بهره وری بالاتر و چاپ مقرون به صرفه تر را فراهم می کند.

 هد پلاتر اچ پی مدل  hp 85  light magenta designjet printhead c9422aطراحی شده برای کار با کارتریج جوهر قرمز روشن به عنوان بخشی از یک سیستم جوهر مدولار که به طور خودکار چاپ سریع را ارائه می دهد.جایگزینی قطعات فرسوده شده و تصاویر پر جنب و جوش با کیفیت بالا را ارایه می دهد. این محصول به این معنی است که زمان کمتری برای چاپ، بهره وری بالاتر و چاپ مقرون به صرفه تر را فراهم می کند.تمیزکننده چاپگر است که  عمر و عملکرد چاپگر را حفظ می کند.برای عملکرد چاپگرهای پیشرفته طراحی شده با  تراشه های هوشمند به شما اجازه می دهد تا هر بار استفاده از چاپ های تیز و واضح را ارائه دهد. دارای تکنولوژی چاپ هوشمند است که شامل یکنواختی رنگ و براق مقاوم در برابر خرابی است. اجازه می دهد تا شما تولید نتایج عالی و درخشان و چاپ با جزئیات دقیق را داشته باشید.

  • HP Designjet 90gp, HP Designjet 20ps,HP Designjet 90r ,HP Designjet 90 , HP RPS Designjet 130gp, HP Designjet 130r, HP Designjet 130nr ,HP Designjet 130gp ,HP