کارتریج تونر کانن مشکی CANON 725 BLACK LASER

  • اصلی (ORIGINALL)
  • طرح فابریک شرکتی درجه یک ( گارانتی دیجی کارتریج)

7,200,000 ریال بدون مالیات.

کارتریج تونر کانن مشکی CANON 725 BLACK LASER

امروزه افراد زیادی به پرینت کردن و چاپ تصاویر و اسناد داخل گوشی خود نیاز دارند و می خواهند بهترین چاپ را انجام دهند. برای رسیدن به این هدف نیاز به جوهر و کارتریجی دارند که بهترین کیفیت را برای چاپ داشته باشد. کارتریج  پیشنهادی ما کارتریج کانن لیزری مشکی CANON 725 BLACK LASER  است .


کارتریج تونر کانن مشکی CANON 725 BLACK LASER

کارتریج تونر Canon 725 یک لوازم جانبی درخشان برای استفاده میباشد، زیرا دارای تمام ویژگی های یک کارتریج تونر با کیفیت میباشد. کارتریج تونر Canon 725 با موادی طراحی شده است که از کیفیت بسیار بالایی برخودار است تا در طولانی ترین زمان ممکن احتیاج به شارژ پیدا کند.

گاهی پیش می آید که ما می خواهیم اسناد یا تصاویری که در گوشی ما وجود دارد را به صورت تصویر یا کاغذی در بیاوریم؛ یا حتی پرینت و چاپ شغل ماست پس ما در زندگی به چاپ نیاز داریم و قطعا بهترین چاپ را ترجیح میدهیم. کارتریج تونر Canon 725 در کوتاهترین زمان میتواند تعداد زیادی از اسناد عالی را به شما بدهد.

کارتریج تونر Canon 725 برای استفاده عموم مردم در نظر گرفته شده است، بنابراین شما می توانید بدون دردسر و ظرف چند دقیقه آن را نصب کنید.

این کارتریج به دلیل تکنولوژی خاصی دارد که در برابر رطوبت و دما مقاوم است و به راحتی کمرنگ نشده یا از بین نمی رود و به مصرف کمی که دارد می تواند هزینه های مصرفی شما را کاهش دهد و به دلیل کیفیت آن می تواند رضایت شما و یا مشتری هایتان را بیش از پیش جلب کند .

این کارتریج تونر قابل استفاده در دستگاه های زیر می باشد :

LBP6000-MF3010-LBP6020 - LBP 6030

 

  • LBP6000-MF3010-LBP6020
  • لیزری
  • مشکی
  • 1600 برگ