کارتریج تونر زرد CLT-Y407S SAMSUNG سامسونگ

4,000,000 ریال بدون مالیات.

اصلی ( original)

امروزه افراد زیادی به پرینت کردن و چاپ تصاویر و اسناد داخل گوشی خود نیاز دارند و می خواهند بهترین چاپ را انجام دهند. برای رسیدن به این هدف نیاز به جوهر و تونری دارند که بهترین کیفیت را برای چاپ داشته باشد.تونر پیشنهادی ما کارتریج تونر زرد کارتریج تونر زرد CLT-Y407S SAMSUNG سامسونگ  است.

کارتریج تونر زرد CLT-Y407S SAMSUNG سامسونگ

گاهی پیش می آید که ما می خواهیم اسناد یا تصاویری که در گوشی ما وجود دارد را به صورت تصویر یا کاغذی در بیاوریم . یا حتی پرینت و چاپ شغل ماست پس ما در زندگی به چاپ نیاز داریم و قطعا بهترین چاپ را نیاز داریم .برای رسیدن به چاپ با کیفیت و واضح باید از تونر یا همان پودر رنگی در پرینتر استفاده کنیم که کیفیت آن به صورتی باشد که بهترین و واضح ترین چاپ را برای ما به ارمغان بیاورد .

تونر که در کارتریج به کار می رود رنگ را بر روی کاغذ طی تکنولوزی لیزری منتقل می کند و باعث چاپ تصویر یا اسناد بر روی کاغذ می شود و هر چه قدر کیفیت بهتری داشته باشد تصویر حاصله واضح تر و روشن تر خواهد بود .برای رسیدن به این اهداف ما به شما کارتریج تونر زرد  CLT-Y407S SAMSUNG سامسونگ را معرفی می کنیم .

این تونر به دلیل تکنولوژی خاصی که دارد در برابر رطوبت و دما مقاوم است و به راحتی کمرنگ نشده یا از بین نمی رود.و به مصرف کمی که دارد می تواند هزینه های مصرفی شما را کاهش دهد و به دلیل کیفیت آن می تواند رضایت شما و یا مشتری هایتان را بیش از پیش جلب کند .

این کارتریج تونر قابل استفاده در دستگاه های زیر می باشد :

  • Samsung CLP-325W, CLX-3185FW, CLX-3185
  • Samsung CLP-325W, CLX-3185FW, CLX-3185
  • لیزری
  • زرد
  • 1000 برگ